شبکه های اجتماعی وبسایت ارگ ایران

شبکه های اجتماعی وبسایت ارگ ایران صفحات و کانالهای وبسایت ارگ ایران در شبکه های اجتماعی است.  در ادامه قرن 21 هر شخص و یا سازمان نیازمند داشتن ارتباط با شبکه های اجتماعی است.
شبکه های اجتماعی وبسایت ارگ ایران
پیش نویس
      شبکه های اجتماعی وبسایت ارگ ایران صفحات و کانالهای وبسایت ارگ ایران در شبکه های اجتماعی است.  در ادامه قرن 21 هر شخص و یا سازمان نیازمند داشتن ارتباط با شبکه های اجتماعی است،  و این نیاز روزافزون بیشتر و بیشتر می شود.  وبسایت ارگ ایران نیز مانند همه وبسایتها و وبلاگهای ایران و جهان در این شبکه کم و بیش فعال است.
شبکه های اجتماعی وبسایت ارگ ایران
تصویر طرحهای شبکه های اجتماعی، عکس شماره 1527.
 
به شبکه های اجتماعی وبسایت ارگ ایران بپیوندید
کانال تلگرام وبسایت ارگ ایران
اینستاگرام وبسایت ارگ ایران
فیسبوک وبسایت ارگ ایران
 شبکه های اجتماعی وبسایت ارگ ایران
 
این هنرمند شمالی ایرانی خاله صغرا است، او بهترین ریسنده محلی ایرانی است، که می شناسم. صدای دستگاه ریسندگی تاریخی او یکی از بهتریم آواهاست. مشغول بافتن لبند یا لابند است، که همان چادرشب رختخواب پیچ، برای بسته بندی تشک و لحاف و پتو و غیر است. این لابندها از کامواهای ابریشمی یا پنبه ای درست می شوند. این نوع دستگاه از زمانهای باستان، در ایران استفاده می شد، و از ایران باستان به همه نقاط دنیا رفت. این صنعت دستی خانگی روستایی از چند دهه پیش رو به نابودی رفت، ولی اشخاص هنرمندی مانند خاله صغرا این هنر ایرانی را زنده نگه داشته، و در حال آموزش آن هستند. مشروح در لینک زیر 

http://arqir.com/423
 
………………
این نوشته در ویژه وبسایت ارسال و , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *