Skip to main content
تکنولوژی های نو در قرن نو
پیش نویس
      این صفحه درباره تکنولوژی های نوست،  که تأثیر در تاریخ و باستان شناسی،  جغرافیای تاریخی و جامعه شناسی دارند.  تکنولوژیهای نو بسیار گسترده و زیاد می باشند،  و فقط می توانم در باره چندی از آنها که به موضوع های وبلاگ مربوط هستند،  بگویم و بنویسم.
تکنولوژی های نو در قرن نو
تصویر شماره ۳۲۸۴.
تکنولوژی های نو در قرن نو
لوگو در علم جستجوگر و کنشگر باشید،  واکنشگرا نباشید،  عکس شماره ۱۶۲۱.
برگه ۲۰۳ پیوست   است
. . . ادامه دارد و بازنویسی می شود . . .
فهرست مطالب فنآوری و تکنولوژی های نو
 
موضوع و لینک
 
1
1 پست
۲
۱ پست
۳
 
۱ پست
۴
کلیک کنید:
 
 
کلیک کنید:
 
 
 
 
تکنولوژی های نو در قرن نو
پهباد کوچک مهندسی
پهباد کوچک مهندسی
      عکس یک پهباد کوچک مهندسی،  در آینده پهباد نقش اساسی در زندگی دارد،  مانند پهباد های حمل کننده بمب و موشک ویرانگر،  که از قاره ای دیگر هدایت می شوند،  و یا همین پهباد کوچک مهندسی،  که بمنظور های:  اکتشاف آثار تاریخی و معدنی،  راه و ساختمان،  نگهداری باغ و دام،  نقشه کشی و تبلیغات،  تفریح خانگی و غیره استفاده می شود،  یا پهباد های متوسط که جهت حمل و نقل،  بویژه در پست استفاده می شوند.
تکنولوژی های نو در قرن نو
مستند های مربوط
مستند های بیشتر را در آپارات وبسایت ارگ ایران ببینید،  لینک آن در ستون کناری
آبی= روشنفکری و فروتنی،  زرد= خرد و هوشیاری، قرمز=  عشق و پایداری،  مشروح اینجا
    توجه ۱:  اگر وبسایت ارگ به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه ۲:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری وبلاگ بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید،  و در جهت علم مربوطه وبلاگ،  با استراتژی مشخص یاری نمایید.
   توجه ۳:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها


0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x