اندیشمندان قرن اخیر ایران

اندیشمندان قرن اخیر ایران
   پیش گفتار
      این صفحه درباره اندیشمندان قرن اخیر ایران است،  که بسیارند،  و بزودی کامل پست می شود.
ابوالحسن رفیعی قزوینی
      سید ابوالحسن رفیعی قزوینی (زادهٔ ۱۳۱۰ قمری در قزوین – درگذشته ۱۳۹۵ قمری در تهران) (معرف به علامه رفیعی) فرزند سید ابراهیم – ذریه سید میرزا محمد زمان طالقانی قزوینی،  روحانی اهل ایران و از علمای فقه شیعه، مجتهد و فیلسوف بود و در قزوین خارج فقه و فلسفه تدریس می‌کرد.  تخصص وی فلسفه صدرایی بود.  با نام این بزرگوار موسسات آموزشی تأسیس نموده اند.
      موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی، غیر دولتی علامه رفیعی در سال 1385 با دو رشته برق الکترونیک و مخابرات در مقطع کاردانی و یک رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی ناپیوسته و با جذب 300 نفر دانشجو فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود و اکنون در سال 92 با 12 رشته شامل 3 رشته در مقطع کاردانی و 2 رشته در مقطع کار شناسی پیوسته و 7 رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته و دارا بودن 3 سایت مجهز کامپیوتری ، کارگاه و آزمایشگاه های رشته برق به فعالیت خود ادامه می دهد.
      دکتر مسعود شفیعی در سال 1385 با هدف پیاده ساختن الگو های متعالی ذهنی خود برای تربیت نیروی متخصص و مورد نیاز صنعت کشور، دانشگاه غیر انتفاعی علامه رفیعی قزوین را با همکاری تعدادِى از اعضای هیات علمی پایه گذاری و تاسیس نمود.  این دانشگاه با پذیرش بیش از 700 نفر دانشجو در 5 رشته نقش مهم در تربیت متخصصان در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات کشور را بر عهده دارد.
 
سبز= جنگل های شمال ایران، سفید= آسمان شفاف مرکز ایران، قرمز= سرخی فجر خلیج فارس
    توجه:  اگر وبلاگ به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبلاگ و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبلاگم بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
ارگ   http://arq.ir
این نوشته در عمومی ایران ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.