کتاب جدید دکتر حمید شفیع زاده

کتاب جدید دکتر حمید شفیع زاده
کتاب جدید دکتر حمید شفیع زاده
کتاب جدید دکتر حمید شفیع زاده
   تصویر جلد کتاب:  تاریخ حضور ایرانیان در قاره استرالیا و جزایر جنوب شرق آسیا پیش از حضور اروپائیان.  عکس شماره ۷۵۵۹.
جهت تهیه کتاب،  آدرس ایمیل و تلفن دکتر پژوهشگر گرامی را در جستجوهای ارگ ایران بیابید.
      درباره پژوهشهای نوین،  هر چه کار شود،  و هر چه اساتید و پژوهشگران با ارزش مانند گرامیان،  بانو پرنیان حامد،  آقای فرشاد فرشیدراد،  آقای حمید شفیعزاده،  و… باشند کم است.
      همیشه تاریخ عده ای هستند،  که در برابر پژوهشهای جدید مقاومت کرده،  و همان علم قبلی را که در ذهن خود دارند می پسندند،  و تمام می دانند.  درصورتیکه علم رشد و تکامل و تغییر دارد،  شخص اهل علم،  که ذهن باز و فعال داشته باشد،  ضمن درک از تخصص،  دانش های جدید مورد نظرش را با دقت مطالعه و بررسی می کند،  و پیرو آنها پرسش و نظر و نقد می نویسد.  درصورت عدم دقت به این مهم،  مغز و دانش فسیل شده می گردد،  و از ارزش خارج می شود.
 
 
 
    توجه ۱:  اگر وبسایت ارگ ایران به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  وبلاگ انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه ۲:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری ارگ ایران بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید.  در جهت دانش مربوطه وبلاگم،  با استراتژی مشخص یاریم نمایید.
   توجه ۳:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و وبسایت دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند.
 
این نوشته در جغرافیای ایران ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

5 دیدگاه دربارهٔ «کتاب جدید دکتر حمید شفیع زاده»

 1. پولیس می‌گوید:

  حتی میگن از آسیا اومدن میگن مستقیما از آفریقا با کشتی ، آخه کدوم کشتی؟دلیلش رو هم میگن با مردم آنجا تشابه ژنتیکی ندارند ، دانش باستان شناسی غرب بر پایه نژاد هست و همه اش نژاد پرستیه، زدن بومی ها رو نابود کردن حالا دایه ی مهربان تر از مادر شدن؟

 2. پولیس می‌گوید:

  یعنی آثارش و قدمتش از ایران هم بیشتر است؟

  • انوش راوید می‌گوید:

   تمدن نویسایی متفاوت از انسان اولیه است، تمدن نویسایی از آن ایران است، اما انسان اولیه را کسی بدرستی نمی داند، هر چه میگویند گمان است نه واقعیت، بسیاری از گویندگان علاقه داند دیگران به گفته های آنها باور کنند..

  • انوش راوید می‌گوید:

   درود، بر اساس دانشهای تولید غربی بله بومیان استرالیا از 60 تا 70 هزار سال پیش در آنجا ساکن بودند، ولی اثر کم یا در حد هیچ از این زمان باقی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.