تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران

تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران را برای درست دانستن از تاریخ ایران باید شناخت،  تا اغفال ترفندهای آنها در تاریخ نشد.  از ابتدای تاریخ دشمنان جغرافیا هویت تاریخ ایرانی،با نفوذ در سیستمهای حکومتی و علمی ایران،  تا توانستند دروغ و شیادی وارد تاریخ ایران کردند.  البته این دروغها در تاریخ همه کشورها کم و بیش وجود دارد،  ولی ایران بدلیل اینکه اولین کشور جهان بود،  و اولین تاریخ را دارد،  بیشتر از همه کشورها و ملتها صدمه دیده است.
تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
تصویر ایران ستیزان در اروپا،  عکس شماره 4889.
تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
لوگو با جدیت از شکوه تاریخ ایران دفاع کنید،  عکس شماره 1602.
این برگه 301 پیوست لینک زیر است:
تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
فهرست تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
       نوشته های بیشتر تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران را در جستجوی ارگ ایران بیابید،  ممکن است مطلب مورد نظر شما در برگه های دیگر باشد،  و یا در این فهرست بروز نشده باشد.
…………….
تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
       ایران ‌ستیزی و ایرانی ستیزی یا دشمنی با ایران و ایرانی و احساسات ضد ایرانی،  به احساسات و اعمالی حاوی تبعیض، عملیات خصمانه، نفرت یا پیش‌داوری علیه ایران یا افراد مرتبط با ایران و تاریخ و فرهنگ ایرانی است گفته می‌شود.  ایران ستیزی نقطه مقابل ایران‌ دوستی است.
      اصل دشمنی با ایران و ایرانی ایرانیان از ابتدای پیدایش استعمار و ترفندهای استعماری و تاریخ نویسی استعماری باز می گردد.  استعمار و امپریالیسم با دروغ نویسی در تاریخ،  و ایجاد دشمنی بین مردم،  در جهت فلسفه تفرقه بنداز و حکومت کن بنا شده است.
      ایران ‌ستیزی و ایرانی ستیزی در برخی اعراب وجود دارد،  که به تاریخ مشکوک سرکوب اعراب در زمان ساسانیان باز می‌گردد.  در ادامه ترفندهای استعمار و امپریالیسم،  به ‌تازگی احساسات و رفتارهای قابل توجه ایران‌ ستیزانه در غرب و رسانه‌های بین‌المللی نیز به‌ چشم می‌خورد.
تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
 
   تصویر کتیبه داریوش بزرگ،  خداوند این کشور را از دشمن، از خشکسالی و از دروغ محفوظ دارد،  عکس شماره 7824.
……………
   برچسبها:  ایران ‌ستیزی، ایرانی ستیزی، دشمنان ایران، ایران ستیزان، ضد ایرانی.
………….
تاریخ ایران ستیزی دشمنان ایران
مستندهای مربوط
مستند های بیشتر را در آپارات وبسایت ارگ ایران ببینید،  لینک آن در ستون کناری
ویدیو کمیاب رنگی از کنفرانس‌تهران در سفارت شوروی یا باغ اتابک با حضور چرچیل و استالین و روزولت، آذر ۱۳۲۲ برابر نوامبر ۱۹۴۳. مشروح در  http://arq.ir/290
……………………….
    توجه 1:  اگر وبسایت ارگ ایران به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  تارنمای انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبسایت و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه 2:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجو های ستون کناری ارگ ایران بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید.  در جهت دانش مربوطه این تارنما،  با استراتژی مشخص یاریم نمایید.
   توجه 3:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و تارنمای دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند.
 
پرسشهای خود را ابتدا در جستجوهای تارنما بنویسید،  به احتمال زیاد پاسخ خود را می یابید
جهت آینده ای بهتر دیدگاه خود را بنویسید،  و در گفتگوهای تاریخی و جغرافیایی و اجتماعی شرکت کنید
برای دریافت فهرست منابع نوشته ها در بخش نظرات زیر برگه مورد نظر پیام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
وبلاگ-کد جستجوی گوگل