Skip to main content

بایگانی ماهانه ارگ ایران همراه تعداد نوشته ها

هفت نوشته تازه ارگ ایران

تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید از نیازهای اساسی امروز ماست که جدید فکر و تحقیق و تحلیل نماییم،  و علم را در بخش و گرایش تاریخ ایران،  تغییر و توسعه دهیم و به جلو ببریم.

تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید

تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید
تصویر انوش راوید در تخت جمشید،  عکس شماره 3118.
تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید
لوگو جهت آینده ای بهتر در گفتگوهای تاریخی و جغرافیایی شرکت کنید،  عکس شماره 1533.
 این برگه بشماره 260 پیوست لینک زیر است:
تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید
تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید
      از ابتدا در نوشتن وبلاگ قصدم گفتن درباره تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید بود،  نمی خواستم مطالبی که بارها و بارها در کتابها تکرا شده،  و در وبها نیز مجدد باز تکرارهای متعدد شده،  بنویسم.  زیرا آن نوشته ها بفراوانی هستند،  ما نیازمند این هستیم،  که جدید فکر کنیم،  و جدید علمی تحقیق و تحلیل نماییم،  و علم را در بخش و گرایش تاریخ ایران،  تغییر و توسعه دهیم و به جلو ببریم.
   داگلاس نورث برنده نوبل اقتصاد :  اگر مي خواهيد بدانيد كشوري توسعه می يابد يا نه،  اصلا سراغ فناوري كارخانه و ابزاري كه استفاده مي كند نروید،  اينها را براحتي ميتوان خريد يا دزديد يا كپي كرد،  خيلي راحت ميتوان همه اينها را وارد كرد.  براي ديدن توسعه برويد در دبستانها و پيش دبستانها ببينيد آنجا چگونه بچه ها را آموزش مي دهند.  مهم نيست چه چيزي آموزش مي دهند،  بلكه ببينيد چگونه آموزش مي دهند.  اگر كودكان شما را پرسشگر، خلاق، صبور، نظم پذير، خطر پذير، داراي روحيه گفتگو و تعامل و داراي روحيه مشاركت جمعي و همكاري بار آورد،  اينها انسانها و شخصيت هايي خواهند شد،  كه مي توانند توسعه ايجاد كنند.
تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید

فهرست تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید

       نوشته های بیشتر تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید را در جستجوی ارگ ایران بیابید،  ممکن است مطلب مورد نظر شما در برگه های دیگر باشد،  و یا در این فهرست بروز نشده باشد.
ردیف
موضوع
تعداد پست
1
20
2
3
3
5
4
2
5
3
6
2
7
1
8
2
9
2
10
2
11
2
12
3
13
3
14
4
15
1
16
2
17
2
18
2
19
3
20
 
21
8
22
3
23
4
24
2
25
10
26
5
27
3
28
 
29
 
30
3
31
 
32
 
33
4
34
2
35
2
 
 
 
 
 
 
تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید
 
      نگران چیزهایی که نمی توانیم تغییر دهیم نباشیم و رها کنیم،  و راه دیگری پیش گیریم،  زمان و زندگی منتظر نمی ماند،  انوش راوید کنار یک اثر تاریخی،  عکس شماره 7235.
 ……………
   برچسبها:  تحقیقهای جدید, تحلیلهای جدید, تحقیقهای متفاوت, تحلیلهای متفاوت, پژوهشهای نوین, روشهای نوین.
………….
تحقیقها تحلیلهای متفاوت جدید
مستندهای مربوط
مستندهای بیشتر را در آپارات و نماشا لینک آن در ستون کناری ارگ ایران
* * * * * * * * * *
……………………….
    توجه 1:  اگر وبسایت ارگ ایران به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  تارنمای ارگ ایران،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین عکسها و مطالب ارگ ایران را بیابید.
   توجه 2:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجوهای ستون کناری ارگ ایران بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید،  و در جهت دانش مربوطه این تارنما،  با استراتژی مشخص یاریم نمایید.
   توجه 3:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و تارنمای دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند.
   ــ  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
پرسشهای خود را ابتدا در جستجوهای تارنما بنویسید،  به احتمال زیاد پاسخ خود را می یابید
جهت آینده ای بهتر دیدگاه خود را بنویسید،  و در گفتگوهای تاریخی و جغرافیایی و اجتماعی شرکت کنید.
برای دریافت فهرست منابع نوشته ها،  در بخش نظرات زیر برگه مورد نظر پیام بگذارید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها


0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x