جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران یک حرکت خودجوش علمی و اجتماعی با شیوه وبلاگ نویسی جهت کشف و پاک کردن دروغها تاریخ است

جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران یک حرکت خودجوش علمی و اجتماعی با شیوه وبلاگ نویسی جهت کشف و پاک کردن دروغها تاریخ است. جنبش اجتماعی هر گونه حرکت و کوشش جمعی،  برای پیش ‌برد منافع مشترک یا تأمین هدف اصلی،  از طریق عمل جمعی خارج از حوزه نهاد های رسمی است.  قدرت جنبش های اجتماعی و فکری بستگی به تعداد اعضای فعال کیفی در مسیر آن جنبش را دارد.  جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران نیز یک جنبش فکری تخصصی،  جهت شناسایی دروغ های تاریخ،  و اقدام های لازم برای برداشت آنها از تاریخ ایران است.

جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران

جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران
تصویر یک ارگ تاریخی در ایران،  عکس شماره 2670.
جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران
 تصویر لوگو جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران،  عکس شماره 1544.
 جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران

 فهرست موضوعی جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران

       نوشته های بیشتر جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران را در جستجوی ارگ ایران بیابید،  ممکن است مطلب مورد نظر شما در برگه های دیگر باشد،  و یا در این فهرست بروز نشده باشد.
ردیف
 لینکهای جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران
تعداد پست
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
 
 
 
 
 
 
جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران
جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران
……………
   برچسبها:  جنبش, برداشت دروغها, تاریخ ایران, فهرست جنبش, لینکهای جنبش, لینکهای دروغها, فهرست دروغها, دروغهای تاریخ.
………….

 مستندهای مربوط

مستندهای بیشتر را در آپارات و نماشا لینک آن در ستون کناری ارگ ایران
این سری مستند در شبکه تلویزیون بی بی سی پخش شده، بخش هایی از آنرا قبلاً نقد کردم، و این نیز نقد بخش دیگری از یک نبرد ایرانیان و یونانیان است. فیلم و توضیح را در لینک زیر ببینید: http://arqir.com/497
* * * * * * * * * *
 
غربیها هر قبر و تابوت زیبا و تاریخی را می گویند از آن اسکندر مقدونی یا الکساندر آنهاست و بعد معلوم می شود فقط می خواهند در تاریخ دروغ بگویند تا اروپا را پیشرو تمدن معرفی کنند مشروح در http://arq.ir/161
……………………….
   توجه 1:  اگر وبسایت ارگ ایران به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  تارنمای ارگ ایران،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین عکسها و مطالب ارگ ایران را بیابید.
از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
   توجه 2:  جهت یافتن مطالب،  یا پاسخ پرسش های خود،  کلمات کلیدی را در جستجوهای ستون کناری ارگ ایران بنویسید،  و مطالب را مطالعه نمایید،  و در جهت دانش مربوطه این تارنما،  با استراتژی مشخص یاریم نمایید.
   توجه 3:  مطالب وبسایت ارگ ایران،  توسط ده ها وبلاگ و تارنمای دیگر،  بصورت خودکار و یا دستی کپی پیس می شود،  از این نظر هیچ مسئله ای نیست،  و باعث خوشحالی من است.  ولی عزیزان توجه داشته باشند،  که حتماً جهت پیگیر و نظر نوشتن درباره مطالب،  به ارگ ایران مراجعه نمایند.
   ــ  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبسایت بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.
پرسشهای خود را ابتدا در جستجوهای تارنما بنویسید،  به احتمال زیاد پاسخ خود را می یابید
جهت آینده ای بهتر دیدگاه خود را بنویسید،  و در گفتگوهای تاریخی و جغرافیایی و اجتماعی شرکت کنید.
 برای دریافت فهرست منابع نوشته ها،  در بخش نظرات زیر برگه مورد نظر پیام بگذارید.
 

24 نظر در “جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران یک حرکت خودجوش علمی و اجتماعی با شیوه وبلاگ نویسی جهت کشف و پاک کردن دروغها تاریخ است

 1. درود بر محقق گرامی آقای راوید به خاطر تحقیقات گسترده و جدید شما که موجی از اعتماد به نفس و افتخار را برای ما به ارمغان داشت مدتی هست که مطالب شما را در وبلاگ مطالعه میکنم و برای افرادی که میشناختم و علاقه به تاریخ کشورشان داشتند معرفی کرده ام علاقه و مطالعه در مورد تاریخ همیشه از دل مشغولیهای من بوده، امید به دیدن شما از نزدیک دارم، با تبریک سال نو میلادی و آرزوی سلامتی.

  • درود و سپاس از توجه شما گرامی، سال نو میلادی بر شما هم تبریک، هر چند وقت، مدتی را ایران گردی میکنم و از آثار تاریخی دیدار و گزارش، در یکی از این زمانها شما را ملاقات خواهم کرد، پاینده باشید.

 2. استاد راوید سلام، در بررسی تاریخ جهانگشای جوینی فرموده اید سازمان فرهنگی گیب یک سازمان یهودی است، ممکن هست که در این باره روشنگری فرمایید؟

  • مجموعه یادبود گیب، یک نام برای پوشش فعالیتهای استعماری است. مدیران این سازمان مانند ادوارد براون و..، و اقدامات این سازمان با پوشش فرهنگی و خیریه کارهای سیاسی در جهت اهداف استعمار انگلیس انجام میدادند. در جای جای تاریخ دخالت این سازمان و مدیران آن در تغییرات سیاسی کشورهای جنوب نوشته شده است.
   بسیاری از مدیران این سازمان یهودی، یا به نوعی وابسته به بنیادهای یهود بودند. در هر صورت منظور از یهود در نوشته های سیاسی، دین یهود نیست، بلکه بنیادهای یهودی سرمایه ای و بانکی و سیاسی یهودی است. با مطالعه درباره استعمار و امپریالیسم، متوجه خواهید شد گیب با سازمانهای سرمایه ای یهود در یک موضع قرار میگیرند.
   http://arqir.com/سازمانهای-تاریخ-سازی-تاریخ-نویسی

 3. سلام آقای  راوید خوبید نظراتتون را خوندم ولی حمله ی اعراب راست هستش قادسیه هم راسته نبرد جسر و حیره و زنجیر و حصید و مصیخ و عین التمر

  • درود، دیدگاه های مختلف در علم بویژه علم تاریخ وجود دارد، برخورد دیدگاهها علم رشد و تکامل می یابد. بمنظور بهتر دانستن تاریخ لازم است تمام دیدگاه های مختلف را مطالعه نمایید، سپس با ادب و درک آزادی اندیشه و بیان، مطالب مورد نظر خود را بیان کنید.

  • درود و سپاس از توجه شما/ موفقیت در بازنویس تاریخ نیازمند کار جمعی و دانستن چرایی دروغهای تاریخی است. مانند شناخت ایجاد نفوذ ذهنی برای هیچ شمردن و شکست پذیر بودن مردم ایران است، پاینده باشید.

 4. به امید آزادی کامل ایران از دست امپریالیسم و اعراب و جهل و جهالت استعماری و دروغهای تاریخی. 

 5. سلام یعنی کدام  یک از حکومت های که به تاریخ ما ربط داده اند دروغ هستند؟  مثلا با توجه به دروغ بودن حمله اسکندر حکومت سلوکیان یک دروغ است. یا باتوجه به دروغ بودن حمله اعراب حکومت راشدین یا امویان یا عباسیان دروغ است  یاچون حمله مغل ها دروغ است حکومت ایلخانیان نیز دروغ است.  برداشت شما این است که حکومت های واقعی ایران کدام بوده و و جای خالی  حکومت های دروغ چه بوده است ؟ 

  • درود و سپاس از نوشتن دیدگاه، لطف کنید مطالب را بخوانید و لینکهای مربوطه را پیگیری نمایید، پاسخهای خود را می یابید. تاکنون افراد بیشماری این پرسش را داشتند، و بوضوح نشان میدهد بدقت نمی خوانند و پیگیری نمیکنند.

  • پارسه یعنی جایگاه پارسایان،  پارسه از نظر تعریف با تخت جمشید متفاوت است،  اما در معنی یکی هستند،  زیرا تخت جمشید جایگاهی برای پارسایان بود.

 6. با درود و تبریک برای فعالیتهای تاریخی تان ، من عزیز دانشور کارشناس آبیاری و آبادانی با 27 سال سابقه کار و دانشجوی کنونی کارشناسی ارشد ایرانشناسی بسیار خوشوقتم که با شما آشنا شدم و آرزوی دیدارتان دارم. پرسش: چگونه می توانم فایل تاریخ آب و بند آب در ایران را با همان فرمت که در سایت هست ذخیره نمایم؟ زیرا ذخیره کردم بصورت زمینه تمام قرمز و بدون عکس ها ذخیره گردید. هدف انتقال مطالب شما بصورت همان فرمت به همکاران می باشد.   با سپاس بسیار : عزیز دانشور

  • درود و سپاس از توجه شما گرامی،  مطلب مورد نظر در وبلاگم را کپی کنید،  یعنی نگتیف نمایید، و سپس در وردآفیس، پیس با حفظ قالب بندی منبع کنید.  تندرست و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
وبلاگ-کد جستجوی گوگل